رژیم غذایی – تناسب اندام بیش از داروها به چاقی و بیماری های قلبی کمک می کند

بیماری قلبی: سال فراسینلا یک مدیر اجرایی با سه متخصص قلب بود که احساس می کردند او برای عمل جراحی بای پس بسیار خطرناک است ، بنابراین آنها روزانه 12 قرص به او خوردند و حالش بدتر می شد. ناامید ، او در سمیناری که من برگزار کرد شرکت کرد و در هشت هفته ، تمام مواد مخدر را کنار گذاشت و فعالیتهای قبلی خود را از سر گرفت. 26 سال بعد ، در 91 سالگی ، او هنوز مواد مخدر مصرف نمی کند. گفت: “تو زندگی مرا نجات دادی!”

چگونه می توان بیماری قلبی را معکوس کرد ، جلد گزارش ایالات متحده و گزارش جهانی (6 اوت 1990) بود که در آن دکتر اورنیش ، متخصص قلب و عروق حضور داشت. رژیم غذایی کم چرب و کلسترول ، سرشار از میوه ، سبزیجات و غلات کامل است. ورزش کلید است. در کنفرانسی که بر بیماری های قلبی متمرکز بود ، رئیس کمیته ورزش انجمن قلب آمریکا بهترین دکتر قلب در مشهد (متخصص قلب UCLA) گفت که میزان درد قفسه سینه را از 1-4 درجه بندی کنید و سعی کنید در حضور خفیف ، درجه 1 یا 2 درد قفسه سینه به راه رفتن ادامه دهید. به اگر شدید شد متوقف شوید. این یک پیام قوی به شریان ها می دهد تا باز شوند. در رژیم غذایی کم چرب (بدون بیکن و تخم مرغ یا قهوه برای صبحانه) این به معکوس شدن علائم کمک می کند تا پیاده روی سریع باعث درد قفسه سینه شود

کاهش وزن: معمولاً این امکان وجود ندارد که فرد عصرانه غذای اصلی خود را بخورد! وقتی می خوابیم متابولیسم ما کند می شود و آنچه را که سوزانده نشده است به عنوان چربی ذخیره می شود. بهتر است هر چقدر که دوست دارید صبحانه بخورید ، دوباره ناهار خوب بخورید یا بهتر است اواسط بعد از ظهر بخورید و شام را کنار بگذارید مگر اینکه زمان خانواده باشد و شما نیاز به معاشرت داشته باشید. در این صورت ، آن را در تابستان کم کالری کنید-در تابستان سوپ های کم کالری و به جای تلویزیون به پیاده روی بروید. بهتر از قرص های رژیمی: 15-20 دقیقه قبل از غذا یک یا دو لیوان آب گرم بنوشید. اغلب گرسنگی واقعاً تشنگی است. هر برنامه کاهش وزن مناسب مایعات را توصیه می کند. آب گرم قبل از غذا به هضم شما کمک می کند و به دفع کلیه و روده کمک می کند. آب ویسکوزیته (چسبندگی) خون ما را که از چربیها و روغنها ناشی می شود (که باید به حداقل برسانیم) در رژیم غذایی ما فشار خون را کاهش می دهد.